Mint minden weboldal, az eshop24.hu is használ cookie-kat, hogy kellemesebb felhasználói élményben legyen részed, amikor az oldalunkon jársz. Az “Értem” gomb lenyomásával hozzájárulásodat adod, hogy elfogadod őket. További tudnivalókat a cookie-król Adatvédelmi szabályzatunkban találsz. Értem!
Termékek Menü
0
TP-Link TL-SM321A 1000Mbps SFP modul Katt rá a felnagyításhoz

TP-Link TL-SM321A 1000Mbps SFP modul

Ár:
21.989 Ft
Gyártó cikkszám: TL-SM321A
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Elérhetőség: Kérj értesítést!
Gyártó: TP-LINK
Szállítási díj: 555 Ft
Menny.:

Leírás és Paraméterek

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km

Garancia: 24 hónap

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét



Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Ezt láttad már?