x
Mint minden weboldal, az eshop24.hu is használ cookie-kat, hogy kellemesebb felhasználói élményben legyen részed, amikor az oldalunkon jársz. Az “Értem” gomb lenyomásával hozzájárulásodat adod, hogy elfogadod őket. További tudnivalókat a cookie-król Adatvédelmi szabályzatunkban találsz.
Menü
Optic 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel Katt rá a felnagyításhoz

Optic 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Ár:
2.690 Ft
Gyártó cikkszám: OPC-SCSC-OS2-2M
Elérhetőség: Kérj értesítést!
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: OPTIC
Szállítási díj: 555 Ft
Optic 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel I OPC-SCSC-OS2-2M I 2.690 Ft I I eShop24 I Vásárolj otthonról kényelmesen!

Kívánj Boldog névnapot! Ma Lenke napja van. Holnap Kincső, Kinga napja lesz.
Menny.:

Leírás és Paraméterek

Optic 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel - Kábel
OPC-SCSC-OS2-2M
2.690 Ft

 

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét



Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Ezt már láttad?