Mint minden weboldal, az eshop24.hu is használ cookie-kat, hogy kellemesebb felhasználói élményben legyen részed, amikor az oldalunkon jársz. Az “Értem” gomb lenyomásával hozzájárulásodat adod, hogy elfogadod őket. További tudnivalókat a cookie-król Adatvédelmi szabályzatunkban találsz. Értem!
Termékek Menü
0
Optic 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel Katt rá a felnagyításhoz

Optic 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Ár:
2.989 Ft
Gyártó cikkszám: OPC-LCSC-OS2-2M
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Elérhetőség: Raktáron
Gyártó: OPTIC
Szállítási díj: 555 Ft

Leírás és Paraméterek

Optikai szálfajta: 9/125 SM - OS2
 
Optikai csatlakozó: LC/UPC <=> SC/UPC
 
Duplexitás: DLX (dupla)
 
Hosszúság: 2 m
 
Kábelköpeny anyaga: LSOH / LSZH (alacsony füst, halogénmentes)
 
Szín: sárga
 
Megfelelőség: RoHS
 
Márka: OptiC

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét



Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő