x
Mint minden weboldal, az eshop24.hu is használ cookie-kat, hogy kellemesebb felhasználói élményben legyen részed, amikor az oldalunkon jársz. Az “Értem” gomb lenyomásával hozzájárulásodat adod, hogy elfogadod őket. További tudnivalókat a cookie-król Adatvédelmi szabályzatunkban találsz.
Menü
Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel Katt rá a felnagyításhoz

Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Ár:
3.290 Ft
Gyártó cikkszám: OPC-LCLC-OM3-1M
Elérhetőség: Kérj értesítést!
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: OPTIC
Szállítási díj: 555 Ft
Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel I OPC-LCLC-OM3-1M I 3.290 Ft I I eShop24 I Vásárolj otthonról kényelmesen!

Kívánj Boldog névnapot! Ma Magdolna napja van. Holnap Lenke napja lesz.
Menny.:

Leírás és Paraméterek

Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel - Kábel
OPC-LCLC-OM3-1M
3.290 Ft

Optikai szálfajta: 50/125 MM - OM3
 
Optikai csatlakozó: LC/UPC <=> LC/UPC
 
Duplexitás: DLX (dupla)
 
Hosszúság: 1 m
 
Kábelköpeny anyaga: LSOH / LSZH (alacsony füst, halogénmentes)
 
Átmérő: 2 mm
 
Szín: zöld
 
Megfelelőség: RoHS
 
Márka: OptiC

 

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét



Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Ezt már láttad?