Mint minden weboldal, az eshop24.hu is használ cookie-kat, hogy kellemesebb felhasználói élményben legyen részed, amikor az oldalunkon jársz. Az “Értem” gomb lenyomásával hozzájárulásodat adod, hogy elfogadod őket. További tudnivalókat a cookie-król Adatvédelmi szabályzatunkban találsz.
Ár:
14.690 Ft

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Ár:
14.690 Ft
Elérhetőség: Elérhető - 2-5 munkanap
Teljesítés várható dátuma: 2019. október 24.
Gyártó: Intellinet Network Solutions
Gyártó cikkszám: 506502
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Legkedvezőbb szállítási díj, vagy csomagpontra szállítás díja: 690 Ft
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm I 506502 I I eShop24 I Vásárolj otthonról kényelmesen!

Leírás és Paraméterek

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm - Hálózat - Kiegészítő
506502

Gyártó szimbóluma506502
TerméknévIntellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
GyártóIntellinet Network Solutions
TermékosztályMédia konverter
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1FastEthernet 100BaseFX - SC
Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Kábelezés típusa
  • 62.5/125 multimódusú üvegszálas kábel (OM1)
  • Multimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)
  • Többmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)
  • UTP - árnyékolatlan sodrott 4 érpáras kábel
Magasság26 mm
Szélesség70 mm
Hossz107 mm
További információk
  • Adatátviteli sebessés: 100 Mb/s
  • 1 db 10/100Base-TX RJ45 port, maximális távolság 100 m
  • RJ45 port Auto MDI/MDI-X támogatással és automatikus sebességegyeztetéssel
  • Egy 100Base-FX multi-mode Fiber SC duplex port
  • Akár 2 km hosszú fénykábellel használható (62.5/125 lub 50/125 µm)
  • Hullámhossz: 1310 nm
  • Minimális TX teljesítmény: -22 dBm
  • Maximális TX teljesítmény: -12 dBm
  • RX érzékenység: -30 dBm

 

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Ezt már láttad?

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm-hoz hasonló ajánlataink.