Mint minden weboldal, az eshop24.hu is használ cookie-kat, hogy kellemesebb felhasználói élményben legyen részed, amikor az oldalunkon jársz. Az “Értem” gomb lenyomásával hozzájárulásodat adod, hogy elfogadod őket. További tudnivalókat a cookie-król Adatvédelmi szabályzatunkban találsz. Értem!
Termékek Menü
0
Gigalight SFP modul, 1.25G, 850nm, 550M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció Katt rá a felnagyításhoz

Gigalight SFP modul, 1.25G, 850nm, 550M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Ár:
11.889 Ft
Gyártó cikkszám: GP-8524-S5CD
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Elérhetőség: Kérj értesítést!
Gyártó: GIGALIGHT
Szállítási díj: 555 Ft
Menny.:

Leírás és Paraméterek


Garancia: 12 hónap

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét



Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Ezt láttad már?